Замовити безкоштовний замір

Меблі на замовлення в 3 простих кроки... 

крок 1 крок 2 крок 3
Крок1:     Заміри Крок2:     Візуалізація Крок3: Доставка і монтаж
Ви можете висловити всі побажання дизайнерові, а також надати розміри, або замовити виїзд дизайнера для замірів. Після отримання всіх необхідних Ваших даних дизайнер створить зображення з детальним планом.                                    

Ми зможемо надати детальне зображення, план для перевірки і затвердити замовлення. Якщо є щось, що Вас не влаштує, скажіть нам, і ми внесемо зміни, правки, щоб меблі мали саме такий вигляд, як ви побажаєте.

Ви задоволені дизайном меблів? Тепер можна оформити замовлення. Ви отримаєте накладну, в якій будуть вказані всі деталі, щодо вашого замовлення. Наші фахівці виготовлять меблі і доставлять в певну дату.                        

Самі стильні кухні замовляють у MebliRoMax!!! 

Кухні під замовлення


Кухня—уособлення сімейного вогнища. Тут ми щодня готуємо їжу, збираємося за спільним столом, проводимо більшу частину домашнього часу. Не можна ігнорувати важливість атмосфери та комфорту у цьому приміщенні. Тому виготовленням кухні на замовлення у Вінниці клієнти цікавляться частіше, ніж виробництвом інших меблів для облаштування будинку.

Кухонний гарнітур має бути зручним, містким, тішити око, підтримувати загальну інтер'єрну концепцію будинку. Вибудувати особливий, «свій» затишок, за допомогою фабричних стандартних комплектів складно.

Оригінальну обстановку створюють меблі для кухні за індивідуальним замовленням від компанії «MebliRoMax». Фірма виготовляє різнопланові гарнітури з довговічних матеріалів. Меблі можуть бути нестандартних розмірів — загалом у персональних проєктах ми враховуємо навіть найменші зауваження клієнтів.

Основні очікування від гарнітура: стиль, комфорт, якість

Під визначенням «кухня на замовлення від виробника» зазвичай мають на увазі гарнітур, що збирається з конструкцій за індивідуальними вимірами. Основні елементи: стільниці, шафки, відкриті полиці, робочий стіл, тумби.

Кухні класифікують за геометричною формою конструкцій як:

 • кутові,
 • П-подібні,
 • прямі,
 • з островом,
 • з півостровом.

Приклади можна побачити у нашому каталозі. Оптимальне ергономічне рішення приймають, виходячи з особливостей приміщення, розміщення вікон, планування обідньої зони, розмірів та кількості побутової техніки.

Виготовлення кухні на замовлення у Вінниці має незаперечну перевагу: при роботі клієнта з дизайнером враховуються всі нюанси конфігурації приміщення, нерівності стін. Також це шанс долучити фантазію, створити неповторну атмосферу. Вибір стилів — від провансу до лофта, від мінімалізму до кантрі — відкриває широкий простір для дизайнерських рішень.

Крім візуального ефекту у виготовленні кухонь на замовлення важлива якість матеріалів, фурнітури. Класикою вважається масив дерева, але з огляду на доступні ціни найпопулярнішим матеріалом зараз стали МДФ-плити.

Каркаси, елементи конструкцій виготовляються з фарбованих, лакованих або ламінованих МДФ. Для фасадів використовують дерево, різні види рамкових МДФ, ударостійкий пластик.

Також на увагу заслуговує сучасний матеріал «мультиплекс». Виробляють його, склеюючи тонкі зрізи дерева під сильним стиском. Так отримують цілісні плити. Мультиплекс показав себе з найкращого боку: не деформується, стійкий до вологи, не пересихає.

Потрібен кухонний гарнітур—звертайтесь у MebliRoMax

Десять років роботи у сфері продажу меблів, виробництва на замовлення кухонь у Вінниці та інших виробів вивели MebliRoMax у топ меблевих фабрик України. Уважне ставлення до клієнтів, відповідальність щодо виконання проєктів—головні принципи нашої команди.

Підбір матеріалів, фурнітури, кріплень спирається на практичні знання, досвід. У виготовленні кухонь на замовленнями використовуємо продукцію надійних постачальників. Кожна деталь довго зберігає функціональність.

Поширена думка, що замовляти меблі за індивідуальними вимірами дорого та довго, помилкова. Розробляючи проєкт, дизайнер враховує не лише розміри та складність меблів, а й ціну. Тому отримати унікальний інтер'єр недорого, не виходячи за рамки бюджету, цілком можливо.

Співпраця відбувається поетапно:

 • Зняття вимірів. Можна зробити це самостійно чи запросити дизайнера. На цьому етапі клієнт має «побачити» майбутній гарнітур на своїй кухні, уточнити деталі комплектації, візуально уявити розташування елементів, визначитись зі стилем, кольором, матеріалом.
 • Узгодження макета. Дизайнер розробляє детальний проєкт меблів для кухні за індивідуальним замовленням та надає клієнтові. Усі корективи від замовника вносяться до проєкту. Так він доопрацьовується дизайнером до повного затвердження.
 • Виробництво, доставка, встановлення. Після затвердження проєкт вирушає у виробництво. Готовий гарнітур можна отримати «Новою Поштою» або нашим транспортом (доставляємо по Вінниці та області). Можливі монтаж та встановлення співробітниками магазину.

Таким чином ви отримуєте повний пакет послуг — від макета до встановлення кухні на замовлення від виробника. Кожна угода супроводжується підписанням договору, у якому зазначаються дати виконання робіт, вартість послуг.

Способи оплати та доставки продукції

На сайті є опція попередньої калькуляції. Склавши у віртуальному конструкторі комплекткухні на замовлення від виробника, ви дізнаєтесь його прогнозовану вартість. Ця функція допомагає приблизно планувати бюджет.

Оплачувати покупки в MebliRoMax можна такими способами:

 • Готівковим або безготівковим розрахунком у магазинах нашої фірмової мережі.
 • Через сервіс LiqPay.
 • Післяплатою на пошті при отриманні. В цьому випадку клієнт вносить обов'язкову передоплату — 50% вартості товару.

Доставка здійснюється:

 • На відділення «Нової Пошти» або кур'єром до дверей. Оплачується за тарифами перевізника.
 • Власною транспортною службою MebliRoMax по Вінниці та області. Вартість доставки кухні на замовлення від виробника нашим транспортом обговорюється індивідуально. Покупки дорожчі за 15 тисяч гривень привеземо безплатно.

Якщо ви хочете оновити інтер'єр, додати житлу функціональності та комфорту, поспішіть у MebliRoMax. На вас чекають уважні менеджери та дизайнери, які недорого створять чудовий гарнітур.

Звертайтесь за виготовленням кухонь на замовлення у Вінниці в магазини-салони MebliRoMax або залишайте заявку на нашому сайті.


Команда дизайнерів MebliRoMax

Михайло Денис Влад
Кучинський Михайло Гошля Денис Слободян Владислав
Микола Олег Богдан
Гаврищук Микола Щерба Олег Козаченко Богдан
Міша Вікторія Марія
Кобилянський Вадим Шеманська Вікторія Кириленко Марія

Хочете замовити меблі за власними розмірами та індивідуальним дизайном?

Телефонуйте і пишіть нашим менеджерам і вони нададуть повну інформацію. А також передадуть ваші дані дизайнерам, для подальшої співпраці.