Алла
06 лютого 2021
MebliRoMax
Виконано якісно,раніше терміну зазначеного в договорі,персонал професійний ,монтаж було зроблено швидко.Дуже задоволені,дякуємо!
Віталій
12 січня 2021
MebliRoMax
Столик став чудовим доповненням нашої кімнати. Доставили наступного дня після замовлення. Спасибі за швидку доставку.
Ольга
25 грудня 2020
MebliRoMax
Ліжко саме для нашої спальні. Весь акцент на ліжко. Дуже приємне і якісне. Спасибі менеджерам за допомогу у виборі ліжка. Рекомендую!
ВЛАД666
23 грудня 2020
MebliRoMax
Крутецький диван!!! Вписався в мою холостяцьку хату!
Анатолій
23 грудня 2020
MebliRoMax
Суперовий диванчик!!!! Відміна якість за доступні кошти!!!
Оксана
02 грудня 2020
MebliRoMax
Дякую вам, за мега зручний матрас, та міцний , зручний ,гарний комод. Окрема подяка дівчатам консультантам з Вінниці. Вперше бачу таке турботливе ставлення до клієнта. Ви мега круті, вже придивилась ще одну річ у вас.Дякую.
Олександр
02 липня 2019
Гарний стіл. Забирав сам зі складу. Запакований у двох окремих коробках, інакше б і не підійняв. Одна важить приблизно 24кг, а друга 32кг. Години за півтори, уважно пройшовши по усім пунктам інструкції, зібрав стіл. Знадобилась додатково викрутка, молоток і ніж для відкриття пакетів. Ще не зайвим буде додатково клей ПВА, того, що в комплекті може не вистачити. Досить якісно усе зроблено. Стіл важкий і міцний. Велика кількість з'єднувальних елементів між різними деталями робить його монолітним і не хлипким. Нічого додатково свердлити, чи налаштовувати не потрібно, усе передбачено. Але!, через це немає можливості відрегулювати щілини між шухлядами. Усе прикручується на своє місце і все. За такі гроші покупкою задоволений! Можна брати =)