Замовити безкоштовний замір

Меблі на замовлення в 3 простих кроки... 

крок 1 крок 2 крок 3
Крок1:     Заміри Крок2:     Візуалізація Крок3: Доставка і монтаж
Ви можете висловити всі побажання дизайнерові, а також надати розміри, або замовити виїзд дизайнера для замірів. Після отримання всіх необхідних Ваших даних дизайнер створить зображення з детальним планом.                                    

Ми зможемо надати детальне зображення, план для перевірки і затвердити замовлення. Якщо є щось, що Вас не влаштує, скажіть нам, і ми внесемо зміни, правки, щоб меблі мали саме такий вигляд, як ви побажаєте.

Ви задоволені дизайном меблів? Тепер можна оформити замовлення. Ви отримаєте накладну, в якій будуть вказані всі деталі, щодо вашого замовлення. Наші фахівці виготовлять меблі і доставлять в певну дату.                        

Гардеробна від MebliRoMax

Гардеробні на замовлення


Гардеробна кімната на замовлення в Вінниці — економія простору та естетика інтер'єру

Окрема гардеробна кімната на замовлення— ідеальний варіант для тих, хто любить порядок в оселі, але не хоче обтяжувати простір шафами, комодами та полицями.

Сучасна функціональна гардеробна на замовлення за індивідуальними розмірами— мрія господині. Таке дизайнерське рішення назавжди запобігне питанням чоловіка про те, де лежить парадна сорочка, істериці дитини, яка не може знайти улюблену футболку, та вічній біганині по кімнатах у пошуках потрібної речі.

Якою має бути гардеробна на замовлення

Більшість клієнтів, думаючи про виготовлення меблів для гардеробної на замовлення, лякаються нестачі простору. Це ж ціла окрема кімната з висувними ящиками та дверцятами! А якщо ми скажемо, що втілити мрію в реальність можна навіть на скромних 40 кв.м?

Головне — взяти до уваги:

 • Метраж приміщення. У маленьких квартирах часто встановлюють гардеробні 1,5х1,5 м.
 • Що саме ви плануєте розташувати в гардеробній. Який одяг збираєтеся зберігати: верхній, лише білизну чи легкі речі? Від цього залежить проєкт.
 • Освітлення. Що габаритніша гардеробна, то більше світла у ній знадобиться. Причому більше, ніж у звичайному приміщенні.

Додатково слід врахувати кількість мешканців в оселі. Команда MebliRoMax недорого виготовить меблі в гардеробну для вас та ваших близьких.

Чому клієнти довіряють компанії«MebliRoMax»

Фабрика «MebliRoMax» починала шлях на ринку як дистриб'ютор якісних меблів від українських та європейських виробників. З 2010 року ми працюємо на замовлення в Вінниці, в тому числі над виготовленням меблів для гардеробних.

Послугами компанії користуються блогери з аудиторією понад 500 тис. фоловерів. Ми умеблювали кухні, спальні, офіси та вітальні для тисяч покупців. Тепер ми можемо сміливо назвати себе одним з найпопулярніших українських виробників меблів для дому та офісу.

Переваги гардеробної на замовленняу в Вінниці нас:

 • прозоре ціноутворення та доступна вартість виробів;
 • меблі з ДСП, ЛДСП та натурального дерева;
 • виробництво відповідно до вимог ДСТУ;
 • повний спектр послуг до, під час та після виконання замовлення;
 • чуйні фахівці з багаторічним стажем.

Дизайнери, конструктори та столяри працюють злагоджено, щоб створити для покупця гардеробну його мрії.

Маєте власний ескіз меблів для виготовлення гардеробної на замовлення? Зв'яжіться з нами — допоможемо реалізувати ваш проєкт.

Гардеробна кімната на замовлення з доставкою по Україні

На сайті в розділі «Меблі на замовлення» можна залишити заявку на безплатні заміри — наші менеджери зв'яжуться з вами.

Служба підтримки, онлайн та офлайн-магазини працюють щодня. Звернутися за допомогою в облаштуванні інтер'єру можна навіть у вихідні.

Мешканцям Вінниці та області пропонуємо таку послідовність дій для індивідуального замовлення гардеробної:

 • Виконання вимірювань. Зателефонуйте до MebliRoMax сьогодні, і вже завтра на вашу адресу прибудуть дизайнери для негайного зняття замірів. Точність та швидкість — наші головні критерії. Ми знімемо параметри приміщення якісно й оперативно, щоб не марнувати час клієнта.
 • Створення дизайну. Команда молодих та креативних дизайнерів розробить унікальний проєкт гардеробної кімнати. Вона буде відповідати всім вашим вимогам, у тому числі й доціни. Ми враховуємо бажання клієнта, але водночас спираємося на професійне бачення. Практично та гарно — саме таким має бути результат.
 • Виготовлення меблів для гардеробної на замовлення в Вінниці. В залежності від складності ескізу, затверджений проєкт виконуємо від 2–3 тижнів до 3 місяців.
 • Доставка. Комплексний підхід MebliRoMax стосується кожного етапу обслуговування клієнта. Ми пропонуємо жителям Вінниці та області послуги завантаження, транспортування, розвантаження та монтажу виробів.

У каталозі є приклади зроблених нами гардеробних, які прикрашають квартири й будинки українців, служачи вірою та правдою не один рік.

Бажаєте дешево облаштувати ергономічну та естетичну гардеробну? Чудово, ми вже чекаємо на ваші заявки!


Команда дизайнерів MebliRoMax

Михайло Денис Влад
Кучинський Михайло Гошля Денис Слободян Владислав
Микола Олег Богдан
Гаврищук Микола Щерба Олег Козаченко Богдан
Міша Вікторія Марія
Кобилянський Вадим Шеманська Вікторія Кириленко Марія

Хочете замовити меблі за власними розмірами та індивідуальним дизайном?

Телефонуйте і пишіть нашим менеджерам і вони нададуть повну інформацію. А також передадуть ваші дані дизайнерам, для подальшої співпраці.